Top Soczewki - Bez okularów, tylko w soczewkach ! Markowe soczewki tylko w Top Soczewkach - szkła kontaktowe tanio, szybko i pewnie. - Baush & Lomb - Pure Vision 2 for Astigmatism (Toric) - 6 sztuk


Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Tel: 601 448 006, formularz kontaktowy

Czynne: pn-pt od 9-17

Koszty wysyłki

Poczta Polska

  9 zł - przelew - list PP

Kurier

12 zł - przelew - kurier UPS
14 zł - przelewy24 - kurier UPS
20 zł - pobranie - kurier UPS

stat4u


Baush & Lomb - Pure Vision 2 for Astigmatism (Toric) - 6 sztuk

SOCZEWKI TORYCZNE

139.00 zł
  • Lewe oko
  • Moc soczewek
  • Cylinder
  • Prawe oko
  • Moc soczewek
  • Cylinder

Ocena: 0


Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism to najnowszej generacji toryczne soczewki dostępne w ofercie jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch & Lomb.


Są to nowoczesne, miękkie astygmatyczne soczewki silikonowo-hydrożelowe, wykonane z materiału Balafilcon A. Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism charakteryzują się wysoką transmisyjnością tlenu (kilkakrotnie wyższą niż w tradycyjnych hydrożelowych soczewkach astygmatycznych) oraz wysokim stopniem uwodnienia – co przekłada się na bardzo wysoki komfort użytkowania. Unikalna technologia wykorzystana w tworzeniu soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism umożliwiła poprawę widzenia asferycznego, natomiast bardzo cienka budowa soczewki podniosła komfort noszenia tak bardzo, że nawet pod koniec dnia soczewka jest niewyczuwalna na oku.


Ogromną zaletą soczewek PureVision 2 HD for Astigmatism jest to, że w każdych warunkach – nawet przy słabym oświetleniu, zapewniają znakomitą ostrość widzenia. Redukują także efekt halo, odblaski oraz rozmazywanie obrazu, które w przypadku osób z astygmatyzmem pojawiają się często przy wykonywaniu gwałtownych ruchów głową.


Soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism to soczewki przeznaczone do noszenia w trybie ciągłym, mieszanym lub dziennym (przez okres 30 dni).


Dla kogo soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism?

Są to soczewki stworzone dla osób z astygmatyzmem, które nie chcą każdego dnia zakładać i zdejmować szkieł. Używanie ich w trybie ciągłym jest ogromną wygodą i ułatwieniem w funkcjonowaniu w życiu codziennym. Ponadto, będą znakomitym wyborem dla osób, które:

  • poszukują najwyższej jakości soczewek torycznych,
  • nie mogą zdecydować czy chcą nosić soczewki w trybie dziennym, ciągłym, czy może mieszanym,
  • oczekują od soczewek wyraźnego widzenia w każdej sytuacji.

Wysyłka w ciągu 21 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.


Parametry soczewek
Krzywizna: 8.9
Średnica: 14.5
Materiał: Balafilcon A
Uwodnienie: 36%
Przepuszczalność tlenu Dkt: 91
Tryb noszenia: miesięczny; na dzień i na noc
Producent: Bausch & Lomb

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię