Top Soczewki - Bez okularów, tylko w soczewkach ! Markowe soczewki tylko w Top Soczewkach - szkła kontaktowe tanio, szybko i pewnie. - Solo Care Aqua 720ml - 2 płyny 360ml


Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Tel: 601 448 006, formularz kontaktowy

Czynne: pn-pt od 9-17

Koszty wysyłki

Poczta Polska

  9 zł - przelew - list PP

Kurier

12 zł - przelew - kurier UPS
14 zł - przelewy24 - kurier UPS
20 zł - pobranie - kurier UPS

stat4u


Solo Care Aqua 720ml - 2 płyny 360ml

ZESTAWY

57.00 zł

Ocena: 0

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji i przechowywania soczewek kontaktowych. Zapewnia długotrwałe nawilżenie soczewek dzięki systemowi Hydrolock™zawierającemu prowitaminę B5 i sorbitol. Do płynu dołączony jest antybakteryjny pojemniczek do przechowywania soczewek kontaktowych, zawierający jony srebra, które skutecznie zwalczają florę bakteryjną.

SOLO-care AQUA™  umożliwia 2 opcji pielęgnacji:


  • bez czyszczenia i spłukiwania - soczewki po zdjęciu z oka wystarczy włożyć do pojemniczka napełnionego płynem, a po 4 godzinach są czyste i gotowe do nałożenia,

  • czyszczenie w 5 minut - po czyszczeniu mechanicznym i spłukaniu, soczewki są czyste i komfortowe już po 5 minutach przechowywania w płynie.Jeśli soczewki nie są używane, mogą być przechowywane w płynie SOLO-care-AQUA do 30 dni bez konieczności dodatkowego czyszczenia!


Cena dotyczy 2 sztuk płynu o pojemności 360ml.

Do każdego płynu dołączony jest pojemniczek do przechowywania soczewek.

Wysyłka w ciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Skład: polyhexanide 0,0001%, Hydrolock (dexpanthenol, sorbitol), sodium phosphate, tromethamine, poloxamer 407, disodium edetate.


Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię